⭐GGPREM.COM⭐

Ucuz Minecraft Premium'un Tek Adresi

Kullanıcı Sözleşmesi

1-) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2-) Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

3-) GGPrem üzerinden satın alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili Minecraft hesabını GGPrem üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. GGPrem üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden GGPrem sorumlu değildir. Oyunu crackli kullanımlardan doğacak problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Orjinal minecraft launcher kullanımını tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapan kişiler "Kullanıcı Sözleşmesi"ni kabul etmiş sayılır.

4-) Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

5-) Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

6-) Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

7-) Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

8-) Satın alınan her hesap için kusur bulunduysa, sadece 1 değişim yapılabilir. Değişim için canlı desteğe değil, destek@ggprem.com adresine e-posta veya destek talebi göndermeniz gerekmektedir.

9-) GGPREM içerik üzerinde kontrol etme, düzenleme, düzeltme, doğrulama, işleme, ekleme ve çıkarma yapma hakkı olup, bu konuda herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

10-) Her ürünün bir kez değişim hakkı mevcuttur. Müşteri; ikinci değişim talebinde bulunamaz.

11-) Teslim edilen ürün sorunlu (arızalı) çıkar ise garantinizden kullanır. (Yeni verilen hesabın sorunlu olmasından GGPrem sorumlu değildir.)

12-) Satın alınan ürünlerin korunması tamamen müşterinin sorumluluğundadır, ürün bilgilerini kimseyle paylaşmayın!

13-) Minecraft'a orijinal launcher'dan giriş yapınız, casus yazılım içeren launcher'lar vb. launcher'lara giriş yapmayınız.

14-) GGPrem üyelik bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın, bu kişiler hesap bilgilerinizi ve ürün bilgilerinizi görebilir. Oluşabilecek sorunlardan GGPrem sorumlu tutulamaz.

15-) Aynı konu hakkında birden fazla Destek Talebi açmanız panelden yasaklanmanıza sebep olabilir. Lütfen sorununuzu ayrıntılı ve sakin bir biçimde açıklayınız, en kısa süre içerisinde yanıt alacaksınız. Aktarım sistemimiz tamamen otomatik olduğundan ötürü verilen ürünlerin %2'si hatalı gelebilir. Bu ürünlerin değişiminde garanti hakkınızdan yararlanılmadan yeni ürün tarafınıza teslim edilir.

16-) OptiFine Cape ürünü Altın Paket ile kullanılmamalıdır, Altın Paket aşıma uğrayınca Pelerininiz de otomatik olarak hesapla birlikte gidiyor, Bu gibi durumlarda Pelerin garanti dışı kalır.

17-) Satın alınan ürünler kullanıcı panelinize, aynı zamanda mail adresinize gönderilmektedir

18-) Satın alınan ürünler'de iade yoktur, değişim hakkınızı kullanabilir ya da eş değer bir ürünle değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

19-) Müşterilerin Ürün Alırken okuyup kabul ettiği şartların tamamı buradadır, GGPrem Ekibi bu şartlara müdahale edebilir. (Kaldırabilir, artırabilir veya eksiltebilir.)

ggprem.com, tüm hakları saklıdır.

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Alıntı-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.