Final Fantasy VII First Soldier Kapalı Beta Haziran’da Başlıyor

Şubat ayında Square Enix, Final Fantasy VII evreninde geçecek olan iki farklı mobil oyun duyurmuştu. Ever Crisis ve The First Soldier. Bunlardan ikincisi, bir Final Fantasy VII battle royale oyunudur. Bu ilgi çekici çok oyunculu deneyim sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, Square, son canlı yayında Haziran ayı içerisinde oyun için kapalı bir beta yayınlanacağını duyurdu.

Beta 1 Haziran’da başlayacak ve 7 Haziran’da sona erecek. Hem iOS hem de Android için geçerli olacak ve kapalı olduğu için, oyunun resmi web sitesinde yapabileceğiniz, katılmak için kaydolmanız gerekecek.

Final Fantasy VII First Soldier, oyuncuları ayakta kalan son Asker olmak için dev bir savaşa sokar. Yakın dövüş ve büyü saldırılarının yanı sıra geleneksel çağrılar kullanan diğer oyuncuları alt etmek için Savaşçı, Keşiş ve Büyücü olmak üzere üç sınıf arasından seçim yapabilirsiniz. Oyunu çalışırken görmek için aşağıdaki orijinal duyuru fragmanına göz atabilirsiniz. 

Android kullanıcılarının beta sürümüne kaydolmak için 28 Mayıs’a kadar zamanları var. Duyuruya rağmen, The First Soldier için “2021” lansman penceresi dışında henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok. Aynı şey, Final Fantasy VII destanının tamamını kapsayan tek oyunculu mobil oyun Ever Crisis için de geçerli. O oyun hakkında daha fazla ayrıntı alabilirsiniz burada.

Elbette, bir Final Fantasy VII hayranı olarak, muhtemelen Remake’in 2. Bölümünün yanı sıra yakında çıkacak olan genişleme Intergrade hakkında daha fazla şey duymak isteyeceksiniz. Şanslısınız; Aynı canlı yayın, Remake’in bir sonraki bölümünün gelişimine ışık tuttu ve Intergrade için yeni bir fragman yayınladı.

Final Fantasy VII The First Soldier hakkındaki merakınız kapalı betaya bir şans verecek kadar yüksek mi? Yorumlarda bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.