En İyi Minecraft Gölgelendiricileri

Minecraft’ın bloklu stili kendi başarına yeterince çekicidir, ancak oyunun biraz daha iyi görünmesini istiyorsanız, PC oyuncularının sonsuz seçenekleri vardır. Minecraft gölgelendircileri, Minecraft’ın istenen efekti oluşturmak için ışıklandırmasını ve gölgelerini işleme şeklini değiştirmenin basit bir yoludur.

Minecraft gölgelendiricileri nasıl kurulur?

İndirmeye başlamadan önce Minecraft’ta çeşitli ince ayarlar yapmanız gerekiyor. Minecraft’ı daha güzel gösteren ve daha iyi çalışmasını sağlayan bir optimizasyon ve görünüm aracı olan Optifine’ı kurmanız yeterli olacaktır. Buradaki tek uyarı, Optifine’in Köy ve Yağma güncellemesi olan. 1.14 için henüz optimize edilmemiş olmasıdır, bu nedenle en iyi ve en geniş gölgelendirici seçimini elde etmek için Minecraft’ın 1.13 sürümünü başlatmanız gerekiyor.

Bundan sonra, sıkıştırılmamış gölgelendirici paketini doğru klasöre atmanız yeterli olacaktır. C: Kullanıcılar [Adınız] AppData Roaming .minecraft shaderpacks. Doğru şekilde yaptıysanız, gölgelendirici hemen video seçenekleri ekranında görünecektir. Tam bir revizyon görünümü istiyorsanız, bir doku paketi yüklemeyi de düşünebilirsiniz , ancak bu arada, bu gölgelendiriciler oyununuzu hızla değiştirecek, bazıları diğerlerinden daha kapsamlı olacak. 

1. Sonic Ethers’ Unbelievable Shaders

 
Sonic Ethers’ Unbelievable Shaders kesinlikle bu listede olması gereken modlardan biridir. Şık aydınlatma revizyonlarının en başarılılarından biri konumunda. 
 
SEUS, muhteşem yumuşak yağmur, keskin gölgeler ve kıpır kıpır gökyüzü detayları ile Minecraft’ı gösterişli ve kaba hissettirmeden çok güzel bir şekilde gösterir. Diğer gölgelendirici paketlerinin pek başaramadığı dengeleyici oyun değişimini SEUS oldukça başarıyla yapıyor.

2. Sildur’s Vibrant Shaders

Sildur’s Vibrant Shaders, SEUS gibi oldukça başarılı bir gölgelendirme paketidir. Minecraft’ın aydınlatma sistemini tamamen değiştiren GLSL gölgelendiricinin bir uzantısıdır. Sunduğu performans harika ve çevredeki ağaç dokuları oldukça modern hale geliyor.

3. Lagless Shaders 

Bu, Minecraft’ı yükseltmenin basit ve kolay bir yolu olup, sizi bir slayt gösterisi izliyormuşsunuz gibi hissettirmez ve bu paketin oldukça sevimli olan bir sadeliği vadır. Evet, daha meraklı web siteleri ve daha parlak renkler içeren başka paketler de var. Ancak Lagless Shaders, yalnızca optimum Minecraft deneyiminizi elde etmenizi önemsiyor.

4. Naelego’s Cel Shaders 

Bu listedeki gölgelendiricilerin çoğu oldukça işe yarayabilir. Minecraft’ın Borderlands ile kimyasal olarak kaynaşmış gibi hissetmesini istiyorsanız, cesur renkleri ve farklı siyah hatları ile bu sizin için tam yerinde bir gölgelendiricidir. Gerçek bir görsel elden geçirilmiş bir gölgelendirici görmek haric ve Minecraft’ın kalıcı çok yönlülüğünü gözler önüne seriyor.

5. BSL Shaders 

 
Bu zarif, profesyonel görünümlü gölgelendirici, güneş doğmadan ve çok ısınmadan önce her şeye parlak bir sabah hissi verir. Minecraft’ta keyifli bir kamp tatiline çıkmak gibi hissettirir. Chocapic13’ün gölgelendiricilerinden ilham aldı.

6. Too Many Effects 

 
Performans yükseltmeleri veya su yansımalarında hafif değişiklikler istemiyoruz. Mercek parlamamızın mercek parlamasına sahip olmasını istiyoruz. FPS’imizi düşürerek oyun performansımızı düşürmek istemeyiz. 
 
Bu, daha sonra, her şeyi tek bir kaynak pakete sığdırılmış bir çubukta ay gölgelendirici paketi olarak pazarlanıyor. Her ne kadar oldukça kaliteli grafikler sunsa da FPS yönünden çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

7. Continuum Shaders 

Çok sayıda gölgelendirme paketi görebilirsiniz ve bunların hepsi birbirleriyle bağlantı eğilimindedirler. Continuum Shaders, Minecraft için akla gelebilecek her üçlü A aydınlatma efektini ekler ve tam olarka takdir edilmesi gerekir: dalgalanan bitkiler, dalganan sular, dalgalardan yansıyan güneş. Tek bir gölgelendirici paketi tarafından uygulanan değişiklikler açısından Continuum, oldukça kapsamlı hissettiriyor. Ayrıca, bu listedeki diğer gölgelendiricilerden biraz daha profesyonel detaylara sahiptir.

8. Cybox Shaders 

Çarpıcı gölgeler isteyen bir oyuncuysanız, Cybox tam size göre. Bu paket, Minecraft’ın ağaçlarındaki yapraklar arasındaki boşlukları bile hesaba katıyor, bu nedenle ışık aslında gerçek yeşilliklerle aynı şekilde geçiyor. Bu paketi yükleyin ve arkanıza yaslanarak güneşin dağların üzerine büyüleyici gölgeler bırakmasını izleyin.

9. Chocapic13’s Shaders 

 SEUS ve Sildur ile birlikte gölgelendirici kutsal üçlüsündeki bir başka klasik Chocapic Shaders, performansın estetiğe altın oranını sağlar. Bu da iyi göründüğünü ve iyi çalıştığını söylemenin bir başka yolu. Bu listedeki diğer birçok gölgelendirici gibi, aynı zamanda kaynak tabanlı çeşitlerin bir seçimiyle birlikte gelir. Ayrıca bu gölgelendirici paketi ile yüksek ayarlarda sorunsuz 60 fps elde edebilirsiniz.

10. KUDA Shaders 

KUDA Shaders, güzel bir şekilde optimize edilmiş bir pakette Minecraft’a cesur bir görsel yükseltme isteyen tüm oyuncular için başarılı bir yöntem. Bazı insanları gölgelendirici paketlerini kullanmaktan alıkoyan apaçık gösterişli öğeler olmadan daha iyi gölgeler, sis bulanıklığı ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
 
 Sizde şimdi ucuz minecraft premium alarak minecraft oynamaya başlayın!
 
 
 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.