En İyi 10 Minecraft Doku Paketi 2021

Minecraft, bloklu tasarımı ve görünümü ile oyun dünyasında oldukça popüler bir konumda yer alıyor. Her ne kadar çok geniş bir harita olsa da, çeşitli doku paketleri oyuna oldukça fazla çeşitlilik katmaktadır.

Minecraft doku paketleri madencilik yolculuğunuzu durdurmaz, bunun yerine onu daha güzel ve kazançlı hale getirir. Minecraft’ı dokularla oynamak tamamen yeni çıkmış bir deneyim. Oyun size göre renklerini ve boyutlarını değiştirecek. Oyunu düzeltmek için doku paketleri ekleyebilirsiniz. 

Minecraft’ı bir ortaçağ kasabasına veya bilim kurgu ütopyasına dönüştürebilecek doku paketleri var. Temel olarak, eğer hayal edebiliyorsanız, muhtemelen bunun için bir Minecraft doku paketi vardır.

Ancak, en iyi Minecraft doku paketlerine incelemeden önce, ilk olarak Minecraft doku paketlerinin nasıl kurulacağına bir göz atalım.

Minecraft Doku Paketleri Nasıl Kurulur?

Adım 1 : Yüklemek istediğiniz doku paketini indirin. Aşağıda verilen bağlantılardan indirebilir veya internetteki güvenilir bir siteden edinebilirsiniz. CurseForge , Minecraft kaynakları söz konusu olduğunda en tanınmış web sitelerinden biridir. Bundan sonra, doku paketleri Öğreticiler / Özel doku paketleri klasörüne kaydedilecektir.

Adım 2 : PC’nizde Minecraft’ı çalıştırın. Seçenekler sekmesinin altında, ‘Doku Paketleri’ne tıklayın.

Adım 3

  • Windows XP ve üzeri: % appdata% . Minecraft texturepacks.
  • GNU / Linux: ~ / .minecraft / texture packs (bu klasör Home klasöründe gizli olabilir).
  • macOS: ~ / Library / Application Support / minecraft / texturepacks (bu klasör gizli olabilir).

Adım 4: Birkaç saniye sonra doku paketi Minecraft’ta görünür. Basitçe seçin ve ‘Bitti’yi tıklayın. Doku paketini hiç değiştirmezse, sadece gidin ve oyunu yeniden başlatın. Yeni Minecraft Doku Paketi ile yeniden karşılanacaksınız.

Minecraft dokularını kurmayı öğrendikten sonra, yeni keşfedilen bir dünyaya doğru yumuşak bir yelken. İşte En İyi 10 Minecraft Doku Paketi.

En İyi Minecraft Doku Paketleri

1. LB PhotoRealism PackLB PhotoRealism Pack, Minecraft’ın rustik ve oldukça sade görünümünden sert bir dönüş alıyor ve görselleri olabildiğince gerçekçi görünecek şekilde yükseltmeyi seçiyor. Minecraft’ı tanımlayan bloklu bakım hala sürdürülüyor, ancak bloklardaki gerçek dokular ayrıntı açısından tamamen yeni bir seviyeye taşınıyor. Çevrenin yanı sıra, mob dokuları da yükseltildi. Zombi, kurt ve örümcek dokuları, temel sürüme göre önemli bir yükseltmedir. 

Orijinal oyundan radikal bir değişiklik, ancak yine de Minecraft dünyasına saçma görünmeden bir şekilde uymayı başarıyor. Söylemeye gerek yok, ancak LB PhotoRealism Pack’i açar açmaz oyun CPU ve GPU için çok daha zorlu hale geliyor, ancak bu, aklı başında ağaçlar ve korkutucu kurtlar için ödenmesi gereken bedel. 

2. Brix   

Brix’, normal Minecraft küplerinizi Lego tuğlalarına dönüştürür. Bu basit bir değişiklik ancak tüm deneyiminizi tamamen yenileyebilir, özellikle de bir lego hayranıysanız. 

Geliştirici ‘Nonnensence’ şimdilik birçok karşılaştırmayı sona erdirdi ve birçok LEGO hayranı için bir rüyayı gerçeğe dönüştürdü .

Minecraft zeminleri, parlak bir plastik yüzeyle tamamlanmış Lego Tuğlalarını hatırlatan çivili bir efektle oluşturulmuştur. Temel olarak, inşa edilenin tek sınırının yaratıcılığınız olduğu sanal legolarla oynamayı hayal ettiyseniz, Brix dokusuna sahip Minecraft, aradığınız şeydir. 

Brix hakkında söylenecek başka bir şey yok, eğer LEGO’yu seviyorsanız, o zaman bu şeye bayılacaksınız.

3. Star Wars

 

Star Wars fanatiklerine adanmış olan Star Wars kaynak paketi, birçok yeni şeyi beraberinde getiriyor. Star Wars basit bir doku paketinden çok daha fazlasıdır. Loth-cat (tilkiler), Porg (papağanlar), Pikobi (ocelot), Corellian tazı (kurt), Tusken Raider (pillager), Jawa (köylü), Bantha (ravager), Oyuna Blurrg (eşek), Tauntaun (at ve katır), Dianoga (örümcek), Mynock (hayalet), Probe droid (alev) ve TIE savaşçısı (hayalet). Özel varlık modelleri için optifine gereklidir.

Minecraft’taki Star Wars paketi, oyun oynarken nostaljik sinirleri etkiler. Star Wars doku paketinin estetiği muhteşem, ancak orijinal seriye benzer şekilde, parlak bir şekilde aydınlatılmış vanilya dokularının aksine karanlık ve kasvetli. Öyleyse, Minecraft’ı potansiyel bir karanlık modda oynamak istiyorsanız, bu mod tam size göre.

4. Modern HDKentsel ve modern tasarımlarla ilgileniyorsanız, ancak basit Minecraft bloklarının yaratıcılığınızın dizginleri için çok sınırlayıcı olduğunu düşünüyorsanız, Modern HD doku paketi tam size göre. 21. yüzyıl blokları, modern ev gibi modern yapılar inşa etmeyi seven, modern ekipman türleri, silahlar ve daha fazlasıyla tam donanımlı oyuncular için en uygun olanıdır.

Modern HD doku paketi 64x çözünürlükle geliyor, ancak bu bir hayal kırıklığı değil. Bu doku paketindeki renkler gerçekten rahatlatıcı ve otantik görünüyor.

Modern HD doku paketi birçok yeni özellik ve bir dizi iyileştirme getiriyor. Etkileyici bir yeni kullanıcı arayüzü, yeni yazı tipleri, gerçekten harika renklere sahip muhteşem dokular var ve ayrıca oyun için yeni sesler sağladılar.

5. John SmithJohn Smith, yaratıcı topluluk içindeki en popüler doku paketidir. İster Fransız bahçeli gotik bir kale, ister bilimkurgu tema parkı olsun, John Smith her şeyi halleder. 

John Smith Legacy doku paketi, ağırlıklı olarak görsellere odaklanır ve ağaçların dışında kelimenin tam anlamıyla her şeyin görünümünü değiştirir. Doku paketi ayrıca oyunun kullanıcı arayüzünü yenileme deneyiminizi geliştirir. Paketin estetiği ve tasarımları gerçekten tatmin edici ve her zaman listedeki diğerlerinden daha zevkli.

John Smith Legacy doku paketi, Minecraft dünyasına oldukça fazla karanlık gerçekçilik katıyor. Daha koyu renkler ve tonlu gölgeler Minecraft’ı anında gerçeğe yaklaştırır. Çevre, orman, kayalar her şey eskisinden daha gerçek görünüyor. John Smith artık bir zımba doku paketi olarak saygı görüyor. Herhangi bir yaratıcı öğreticiyi takip ediyorsanız, John Smith’e sahip olduğunuz ön koşul bir varsayımdır. 

6. Pastel Craft by XRadicalDPastel Craft, basit, muhteşem ama korkak bir doku paketidir. Pastel Craft doku paketi, sanatsal Minecraft oyuncuları için mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Patel’in tüm potansiyelini kullanacak yaratıcılığa sahipseniz, renkler muhteşem ve oyun bir sanat eserine benziyor. Kısacası, pastel Craft renkli ve tıknaz olmadan sevimli.

Pastel Craft, başka herhangi bir doku paketi üzerine kurulmamıştır. Bunun yerine, dahil edilen tüm dokular geliştirici tarafından kendi kendine yapılır ve yeniden işlenir, bu nedenle pakete yerleştirilmiş çok sayıda sanatsal çaba ve duygu olduğunu biliyoruz. Paket, temel bir kurulum olduğu için 16x çözünürlüğe sahiptir, bu nedenle nihayetinde düşük özelliklere sahip dostu bir doku paketidir.

7. SapixcraftSapixcraft, dünyanızı olabildiğince temiz hale getirmeye odaklanan Minecraft’a yönelik temel, minimalist bir yaklaşımdır. Sapix’ten sapixcraft doku paketi, kullanımı kolay bir arayüze sahip, güncellenmiş sürümlerle sürekli olarak gelişen temiz bir doku paketidir. Sapixcraft, x512 çözünürlüklerine dayanıyor ve çözünürlük açısından rakiplerinin önüne geçiyor. 

Sapixcraft pek çok şeyi değiştirmez, aslında neredeyse hiçbir şeyi değiştirmez, ancak Minecraft deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için kesinlikle geliştirir. Doku paketinin zenginliğini aldığınızda hissedebilirsiniz. İlk görünüşte lüks, zarif görünüyor ve öyle görünmeye devam ediyor. 

8. Retro NESİsminden de anlaşılacağı gibi retro, sizi kesinlikle hafıza şeridinde bir yolculuğa çıkaracak. Eski güzel günleri ziyaret etmek isteyen oyuncular için RetroNES doku paketi tam size göre. Knightworm’dan eksiksiz özelliklerle dolu bir kaynak paketi, NES severler için bir ziyafettir.

Retro NES doku paketi, ismine uygun 16x çözünürlükte sunulur. Düşük çözünürlük, bilgisayarınızın oyunu eskisinden daha sorunsuz çalıştırmasına da yardımcı olur. Doku paketi, Minecraft dünyanızın tüm atmosferini 16 bitlik bir ortama dönüştürecektir. Retro his, kaynak paketinde bulunan özel bir ses seti ile tamamlandı. Sınırlı bir renk paleti kullanılmasına rağmen renkler de harika. Bu doku paketi kendisi için konuşuyor, samanlık günlerinizde bir NES oynadıysanız sahip olunması gereken bir şey. 

9. ConquestListemizdeki bir sonraki, Minecraft Dünyanızı orta çağlara götüren Minecraft için Conquest doku paketidir. Doku paketi hakkında konuşursak, bir paketteki renkler, sağlam görseller ve kasvetli bir hisle gerçekçilik duygusuna sahiptir. Dokular bağlamında belirli bir gerçekçilik duygusu var. 

Fetih doku paketi temelde John Smith’ten ilham alıyor ve ona dayanıyor, ancak hiç bir kopya gibi görünmüyor. Bunun yerine Conquest benzersiz görünüyor ve John Smith kaynak paketinin yükseltilmiş bir versiyonu. 

John Smith Legacy doku paketini seviyorsanız, bunu da eklemek isteyebilirsiniz. Conquest, Minecraft’taki Middle Earth veya Game of Thrones yeniden hayal gücünüz için mükemmel bir doku paketidir. 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir